Liczba ogłoszeń 82

Używane samochody ciężarowe Mitsubishi na sprzedaż

Przeglądaj używane samochody ciężarowe Mitsubishi. W tej kategorii dostępne są ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy! Najnowsze ogłoszenia są zawsze na górze. Aby posortować używane samochody ciężarowe Mitsubishi skorzystaj z opcji filtrowania widoku nad listą produktów. Aby wyszukać daną kategorię lub model, kliknij na link Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Mitsubishi Ciężarówki

Większość ludzi kojarzy słowo “ciężarówka” z takimi firmami jak Ford i Chevrolet, podczas gdy na rynku funkcjonuje wielu innych producentów ciężkiego sprzętu. Jedną z takich firm jest Mitsubishi. Ta nazwa utożsamiana jest często z szybkimi samochodami osobowymi, które często widać w filmach akcji. Wraz z upływem czasu jednak ten wizerunek się zmienia i coraz częściej firma Mitsubishi postrzegana jest jako producent wspaniałych ciężarówek.

Najpopularniejsze Modele Ciężarówek Mistubishi na Sprzedaż

Ciężarówki Mitsubishi dzielą się na dwie kategorie: pojazdy do użytku ogólnego i modele biznesowe. Firma produkuje również duże autobusy wycieczkowe i wozy strażackie.
Dla użytku ogólnego przeznaczono dwa rodzaje ciężarówek Mitsubishi na sprzedaż: modele Triton i Raider. Mitsubishi Triton to kompaktowy samochód osobowy typu pickup, sprzedawany w kilku wersjach: Forte, Strada, Storm, Rodeo i L200. Do dzisiejszego dnia sprzedano prawie 3 miliony tych samochodów. Niestety, dla amerykańskich klientów, seria Triton jest niedostępna w Stanach. Za to można tam kupić model Mitsubishi Raider. To samochód wykorzystujący tradycyjny design, tani i wygodny.

Popularne marki samochodów ciężarowych / tirów:
Ciężarówki Mercedes-benz, Ciężarówki MAN, Ciężarówki Volvo, Ciężarówki Scania, Ciężarówki Iveco, Ciężarówki Renault