Liczba ogłoszeń 503

Maszyny magazynowe - Aukcja

W tej kategorii znajdziesz oferty sprzedaży używanych maszyn magazynowych. Na aukcjach dostępny jest szeroki wybór używanych wózków widłowych. Pojazdy te są niezastąpione w magazynach, hurtowniach, składach, centrach logistycznych, punktach przeładunkowych, a także sklepach wielkopowierzchniowych. Wśród ofert znajdziesz zarówno wózki napędzane energią elektryczną, jak i silnikiem Diesla, wózki terenowe i wózki samochodowe. Szeroki wybór stanowi gwarancję tego, że uda Ci się znaleźć wózek dopasowany do specyfiki prowadzonej przez Ciebie działalności. Największym zainteresowaniem cieszą się używane wózki widłowe Toyota.


Ten japoński koncern motoryzacyjny znany jest z dostarczania niezawodnych i wytrzymały pojazdów. Wózki widłowe stworzone w fabrykach Toyota wyróżniają się zwrotnością, dzięki czemu sprawdzają się nawet w ciasnych przestrzeniach między regałami magazynowymi. Precyzyjny system sterowania umożliwia bezpieczne manewrowanie przenoszonymi paletami z towarem. Znajdziesz tu również używane wózki widłowe innych renomowanych marek, takich jak Hyster, Caterpillar, Moffett czy Nissan.


Dużym zainteresowaniem cieszą się używane maszyny do czyszczenia magazynów, które umożliwiają sprawne mycie wielkopowierzchniowych obiektów. Znajdziesz tu zamiatarki i szorowarki wielu uznanych producentów, takich jak Tennant, Lay-Mor, Broce czy Caterpillar. Sporą popularnością na rynku wtórnym cieszy się także używane wyposażenie magazynów, zwłaszcza regały do palet. Na aukcjach umieszczonych w tym dziale możesz ponadto nabyć ręczne wózki do palet.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona