Liczba ogłoszeń 441

Wózki widłowe terenowe na sprzedaż

Codziennie nowe ogłoszenia, dzięki którym możesz nabyć terenowy wózek widłowy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! W serwisie Mascus znajdziesz używane maszyny magazynowe wielu producentów i o różnym poziomie eksploatacji, dzięki czemu jest bardzo wysoce prawdopodobne, że trafisz na terenowy wózek widłowy, który odpowie Twoim potrzebom. Dostępne maszyny różni między innymi napęd, maksymalna wysokość podnoszenia czy rok produkcji, co wpływa na szeroki zakres cenowy. Aby znaleźć wózek widłowy terenowy idealnie dopasowany do wymagań Twojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z naszej zaawansowanej opcji filtracji wyników.

W kategorii Aplikacje specjalne oprócz wozkow widłowych terenowych dostępne są także wózki widłowe samochodowe ciągnące, modele do wąskich korytarzy oraz czterokierunkowe.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Używane wózki widłowe terenowe najlepszych producentów

W Mascus doskonale wiemy, jak ważna w branży magazynowej jest wysoka wydajność pracy, a także wytrzymałość intensywnie użytkowanych sprzętów. Dlatego wśród ogłoszeń dostępnych w naszym serwisie bez problemu znajdziesz oferty sprzedaży używanych wózków widłowych terenowych najlepszych marek na świecie. Zwróć uwagę na maszyny firmy

Manitou, której specjalizacją są między innymi właśnie wózki widłowe terenowe. Ogromnym atutem maszyn tej marki jest wyjątkowo przestrzenna kabina operatora. Dużą popularnością cieszą się także wózki widłowe terenowe Ausa. Tym, co wyróżnia producenta na tle konkurencji, jest poświęcenie ogromnej uwagi warunkom, w jakich mogą pracować jego maszyny. Dzięki temu używany wózek widłowy terenowy tej firmy poradzi sobie nawet na placu budowy. Uwadze polecamy również maszyny Bedrock, które słyną ze stosowania przez markę nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na spore możliwości automatyzacji pracy.