Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 713

  Wózki Diesla Linde na sprzedaż

  W serwisie mascus.pl dostępne są używane wózki widłowe o różnym napędzie od wszystkich najpopularniejszych marek. W kategorii tej znajdziesz także modele elektryczne i LPG, lecz najwięcej ogłoszeń dotyczy wózków widłowych Diesla. Linde Material Handling jest europejskim liderem w produkcji tych maszyn oraz cenionym dostawcą innych urządzeń do obsługi techniki magazynowej. Firma posiada szeroki asortyment wózków widłowych z silnikami Diesla, najczęściej produkowanymi przez Volswagena. Maszyny różnią się parametrami takimi jak między innymi udźwig i wysokość podnoszenia ładunku. Wśród używanych wózków widłowych marki najczęściej ogłaszane na stronie są modele: H50D, H40 i H30.

  Wózki widłowe Linde H50D z silnikiem Diesla mają udźwig maksymalny 5 t. Modele produkowane w latach 2004-2012 oferują wysokość podnoszenia 5 m przy promieniu skrętu 2,75 m. W kolejnej, powiększonej generacji tych maszyn (2012-2020) parametry te wynoszą odpowiednio 7 m i 3,06 m.

  Wózki widłowe Linde H40 Diesel to z nieco mniejsze i lżejsze urządzenia o udźwigu 4 t i wysokości podnoszenia 5 m. Maszyny mają promień skrętu 2,67 m oraz środek ciężkości na wysokości 0,5 m. W zależności od wersji i rocznika produkcji moc silnika to od 44 kW do 55 kW.

  Wózki widłowe Linde H30 z napędem Diesla to jeszcze bardziej kompaktowy sprzęt dający udźwig 3 t. Ich promień skrętu to mniej niż pół metra (2,44 m), a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 5,5 m

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona