Liczba ogłoszeń 85

Szorowarki Hako na sprzedaż

Hako to lider produkcji maszyn czyszczących na świecie, oferujący rozwiązania czyszczące oraz serwis również na terenie Polski. Sprzedaje urządzenia do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz oraz całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. W asortymencie znaleźć można maszyny myjące i urządzenia czyszczące o różnych parametrach – proste oraz specjalistyczne maszyny. Służą do stosowania na różnych powierzchniach i do wszystkich rodzajów zabrudzeń. Hako oferuje: szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki, odkurzacze, maszyny jednotarczowe, polerki oraz środki czyszczące. Istnieje również możliwość zakupu używanych szorowarek Hako.


Wybór szorowarki Hako automatycznej prowadzonej lub model z miejscem do siedzenia jest uzależniony od rodzaju i wielkości obiektu oraz rodzaju powierzchni przeznaczonej do czyszczenia.


Szczególnie polecane są szorowarki Hako z operatorem siedzącym Scrubmaster, które zapewniają ekonomiczne czyszczenie powierzchni w tempie od 3500 do 15200 metrów kwadratowych na godzinę. Są zwrotne i bardzo wydajne, wyposażone w walcowe lub tarczowe szczotki. Siedzisko dla operatora jest bardzo wygodne i pozwala na długą pracę w komfortowych warunkach. Automatyczne szorowarki Hako mogą zostać doposażone w rozwiązania optymalizujące zużycie wody i środków czyszczących.


Maszyny marki Hako są zaprojektowane tak, by ich obsługa była prosta. Funkcjonalność i łatwość obsługi oraz stosowanie najnowszych technologii powodują, że maszyny tej firmy są chętnie wybierane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzięki sprzętom marki Hako sprzątanie dużych powierzchni magazynowych jest efektywne.


W serwisie Mascus znaleźć można wiele ofert używaych maszyn do sprzątania magazynów na sprzedaż, w tym m.in. używane szorowarki Hako, Karcher, używane zamiatarki wewnętrzne oraz używane odkurzacze. Dostępne są też ogłoszenia dotyczące używanych maszyn do załadunku.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona