Liczba ogłoszeń 177

Szorowarki na sprzedaż

Nie tylko sprzęt magazynowy taki jak wózki widłowe, podnośniki i bramy wymaga regularnej konserwacji. Powierzchnie płaskie w halach magazynowych, zwłaszcza podłogi również wymagają ciągłego, codziennego czyszczenia. Nie jest to łatwe zadanie. Podłogi są narażone na zużycie i zabrudzenie – są to plamy po wyciekach paliwa/oleju, ślady opon wózków magazynowych, resztki palet i towarów. Czyszczenie podłóg powinno odbywać się regularnie, gdyż pomaga utrzymać czystość produktów przechowywanych w magazynie. Kurz oraz piasek dostają się do wnętrza za każdym razem, gdy otwierana jest brama. Warto zadbać o czystość, by towary wysyłane do klientów nie były brudne. Poza tym podłoga w hali magazynowej musi być czysta, by nie stwarzać zagrożenia dla pracowników. Do dbania o czystość w magazynie używa się profesjonalnych zamiatarek i szorowarek, a także odkurzaczy i polerek. Maszyny czyszczące do zastosowań magazynowych muszą działać sprawnie – przede wszystkim wiele godzin na jednym ładowaniu i nagłych sytuacjach – gdy coś się wysypie lub rozleje. Zamiatarki i szorowarki mogą być automatyczne lub z miejscem dla operatora. Właściciele hal magazynowych mogą zdecydować się na zakup używanych maszyn do czyszczenia magazynów, w tym używanych szorowarek.

Wśród szorowarek wyróżnia się kilka rodzajów, tj. szorowarki kompaktowe, prowadzone ręcznie, z fotelem dla operatora, szorowarki step-on, szorowarki do schodów.

W serwisie Mascus można znaleźć wiele ofert używanych maszyn do czyszczenia magazynów na sprzedaż, w tym m.in. używane zamiatarki wewnętrzne oraz używane odkurzacze. Dostępne są ogłoszenia sprzedaży używanych szorowarek znanych marek, takich jak: Hako, Karcher, Nilfisk, Tennant, Meijer, Comac oraz Fimap.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona