Liczba ogłoszeń 10

Używane naczepy Moslein na sprzedaż

Przeglądaj używane naczepy Moslein. W tej kategorii dostępne są ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy! Najnowsze ogłoszenia są zawsze na górze. Aby posortować używane naczepy Moslein skorzystaj z opcji filtrowania widoku nad listą produktów. Aby wyszukać daną kategorię lub model, kliknij na link Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Przyczepy Möslein

Möslein jest jednym z wiodących producentów pojazdów komercyjnych w Niemczech, z siedzibą w Schwebheim. Möslein znani są z produkowania zarówno przyczep, jak i nadwozi. Firma sprzedaje pojazdy głównie innym producentom, ale używane modele są do kupienia na rynku, osiągając dość wysokie ceny.

Najpopularniejsze Modele Przyczep Möslein Na Sprzedaż

Przyczepy Möslein są produkowane w czterech głównych typach: przyczepy samochodowe, wiszące, dwuosobowe i standardowe. Dwuosobowe przyczepy Möslein zostały przydzielone do dziewięciu różnych kategorii w zależności od czynników determinujących ich podstawowy design i możliwości udźwigu. Wymienione kategorie to, między innymi, ciężarówki z plandeką i naczepy najazdowe. Przyczepy Möslein nie są sprzedawane bezpośrednio klientom, więc jedynym sposobem, żeby je nabyć są zakupy na rynku pojazdów używanych. Na Mascus PL znajdziesz wiele używanych modeli tej marki.

Inne marki:

Przyczepy Krone Przyczepy SCHMITZ Przyczepy MÖSLEIN Przyczepy Koegel Przyczepy NTM