Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 423

  platformy / naczepy z otwieranymi burtami na sprzedaż

  Naczepy typu platforma to bardzo wszechstronne narzędzia do transportu wielu ładunków. W serwisie mascus.pl można znaleźć polskie i zagraniczne ogłoszenia, których przedmiotem są używane platformy. Szeroki wybór obejmuje modele o różnych parametrach od wielu liczących się producentów.


  Należy do nich między innymi Schmitz Cargobull, czyli niemiecka firma, która jest europejskich liderem w produkcji naczep, przyczep i nadwozi do samochodów ciężarowych. Wśród oferowanych w Polsce modeli można znaleźć między innymi używaną platformę SCS 24/L. Płaska, 3-osiowa naczepa z plandeką ma ładowność 29 502 kg oraz długość 13,9 m i szerokość 2,55 m.


  Popularne są też inne używane platformy zza naszej zachodniej granicy, choćby marki Krone. Od ponad 100 lat firma ta produkuje naczepy, a także maszyny budowlane. Do udanych konstrukcji marki należy Profiliner: 3-osiowa platforma o ładowności 30 800 kg i wymiarach 13,60 x 2,46 x 2,77 m (dł./szer./wys.).


  Wśród ogłoszeń z Polski są też używane platformy marki Faymonville. Belgijskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w naczepach niskopodwoziowych oraz modułowych o znacznych gabarytach i jest jednym z międzynarodowych liderów w sektorze transportu specjalnego i ciężkiego. Popularny model do transportu ponadgabarytowego to między innymi platforma SPZ-4WAAAX (4-osie, 3 dyszle, długość rozciągana do aż 47 m).

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona