Liczba ogłoszeń 309

naczepy kontenery na sprzedaż

Transport kontenerów jest trudny i wymaga ogromnej wytrzymałości naczep. Przeładunki odbywają się często i muszą przebiegać sprawnie, natomiast same naczepy muszą wytrzymywać ogromne obciążenia. W związku z tym konstrukcja naczep kontenerów jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości przy jednoczesnym zastosowaniu różnych metod jej obróbki, spawania i wykrajania. Dzięki temu masa własna naczepy jest mniejsza, ale wytrzymałość większa.

Używane naczepy kontenery mają konstrukcję ramową i są przeznaczone do przewozu kontenerów z następującą  możliwością załadunku: 1 dużego kontenera lub 2 mniejszych lub 1 mniejszego w położeniu środkowym. W zależności od modelu (ze sztywnym lub pneumatycznym wysuwem) można przewozić kontenery mierzące od 20 do 45 stóp.

W naczepach producenci stosują innowacyjne technologie, by możliwe było ich dostosowanie do wymogów klientów. W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych naczep kontenerów na sprzedaż firm takich jak Knapen, Kraker i Krone. W kategorii samochody ciężarowe oprócz naczep kontenerów dostępne są ogłoszenia używanych pojazdów ze skrzynią zamkniętą, samochodów ciężarowych hakowych kontenerowych i bramowców na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona