Liczba ogłoszeń 556

naczepy chłodnie na sprzedaż

Chłodnia to bardzo wysoko wyspecjalizowany typ naczep, który pozwala na utrzymanie niskiej temperatury w środku, a tym samym utrzymanie w świeżości przewożonych produktów. W związku z tym naczepa chłodnia nadaje się idealnie do transportu warzyw, owoców i innych płodów rolnych, które wymagają niskich temperatur, ale także mięsa lub ryb, a także leków i produktów chemicznych. Naczepa chłodnia, w zależności od rodzaju przewożonego towaru, może osiągać różne temperatury. Do przewożenia świeżych produktów wystarczy temperatura w zakresie od 0 do 4°C. Do głębokiego mrożenia potrzeba nawet -25°C. Znajdujące się w wyposażeniu chłodni agregaty chłodnicze mogą utrzymywać temperaturę w przedziale od -30°C do +30°C.

Załadunek i rozładunek naczepy chłodni odbywa się na rampie załadunkowej lub przy pomocy zintegrowanej windy załadowczej. Chłodnie są dostępne jako naczepy jedno- i dwupokładowe. Oznacza to, że można przewieźć 33 lub 66 palet. W chłodniach dwukomorowych można przewozić produkty, które wymagają przewozu w różnych temperaturach. Najpopularniejsze na rynku są naczepy chłodnie Schmitz.

W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych naczep chłodni na sprzedaż firm takich jak Schmitz Cargobull, Krone i Lamberet.

W kategorii naczepy oprócz naczep chłodni dostępne są ogłoszenia używanych naczep wywrotek, naczep cystern i naczep firanek na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona