Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 657

  Ciągniki rolnicze New Holland na sprzedaż

  Przeglądaj używane ciągniki rolnicze New Holland. Znajdziesz tu ogłoszenia sprzedaży sprzętu New Holland z całej Europy. Aby posortować używane ciągniki New Holland, kliknij na nagłówki kolumn. Najnowsze oferty znajdują są na górze. Wśród najpopularniejszych modeli ciągników rolniczych New Holland znajdziemy: New Holland TM 165, New Holland T8040, New Holland 8560, New Holland TM 190, New Holland TM165, New Holland 8340 SLE, New Holland T7040, New Holland TM 190, T7 Heavy Duty.

  Oprócz ciągników rolniczych New Holland, na Mascus dostępny jest inny sprzęt tego producenta: Akcesoria do ciągników, Kombajny, Maszyny do siana i pasz.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Traktory New Holland

  Firma New Holland ma opinię jednego z najbardziej solidnych producentów na rynku traktorów i ciągników. Traktory, maszyny i sprzęt rolniczy firmy New Holland znane są ze swojej wysokiej jakości i są często używane do prac na budowach i w rolnictwie. Firma ma bogatą ofertę urządzeń i usług, od produkcji maszyn poprzez dostarczanie części zamiennych aż po usługi naprawcze. Wśród ciągników i traktorów New Holland są dostępne modele o różnej mocy i w różnych cenach. W ofercie znajdują się również wymienne końcówki do traktorów, kombajnów, siewników i innych urządzeń tego typu.

  Najpopularniejsze modele New Holland

  Ciągniki Ciągniki New Holland 8970 są uważane za linię maszyn o największej mocy spośród innych w swojej klasie. Ich silniki dostarczają ponad 200 KM mocy, a sama maszyna zaopatrzona jest w system bezsprzęgłowej zmiany kierunku przód-tył. Inny model o podobnych właściwościach to New Holland TG 285. Jego silnik również charakteryzuje się mocą o ponad 200 KM.

  Z kolei New Holland TM i New Holland T6080 Power Command tworzą kolejną grupę ciągników z silnikami o mocy 155 KM. Zaraz za nimi plasuje się model Brand New Holland T6050 Electro Plus, wyposażony w wiele nowoczesnych usprawnień.

  Seria ciągników New 96T500 została wprowadzona na rynek w 2008 jako techniczna nowość. Ciągniki te zostały wyposażone we wzmocnione zawieszenie, błotniki i osie, tak aby były jak najbardziej wytrzymałe podczas pracy.

  Wszystkie opisane powyżej modele to jedynie przykłady obrazujące bogactwo i wszechstronność oferty firmy New Holland. Działa ona z powodzeniem na światowych rynkach, a jej przedstawiciele dostarczają klientom rzeczowego wparcia i zapewniają dostęp do sprawdzonych informacji. Dużą popularnością cieszy się również traktor New Holland T7 Heavy Duty oraz T5 Electro Command.

  Ponieważ sprzęt rolniczy nie należy zazwyczaj do najtańszych, klienci spodziewają się, że będzie solidny i wytrzymały. Firma New Holland gwarantuje najwyższą jakość sprzętu, który produkuje i usług, których dostarcza. Znakomite rezultaty zapewnia bezstopniowa zaawansowana skrzynia biegów New Holland Auto Command, która znakomicie sprawdza się nawet w najcięższej pracy i gwarantuje olbrzymią moc.