Liczba ogłoszeń 435

pojazdy komunalne na sprzedaż

Pojazdy komunalne są wykorzystywane do wielu różnych i często wymagających prac, takich jak: utylizacja odpadów, czyszczenie kanalizacji, oczyszczanie i odśnieżanie dróg. Do tego typu pojazdów zalicza się m.in.: pługi śnieżne, posypywarki (piaskarki) do piasku i soli, śmieciarki, pojazdy asenizacyjne, cysterny na wodę pitną, nadwozia kontenerowe, pojazdy specjalne (drogowo-szynowe).

W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych pojazdów komunalnych na sprzedaż w atrakcyjnych cenach renomowanych marek takich jak: Mercedes-Benz, International, MAN, Ford czy Freightliner. W kategorii środki transportu oprócz pojazdów komunalnych dostępne są ogłoszenia używanych ciężarówek, samochodów dostawczych i vanów, naczep, ciągników siodłowych oraz przyczep.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Pojazdy komunalne niezbędne w każdym mieście i gminie

Każda spółdzielnia mieszkaniowa i przedsiębiorstwo, które zarządza dużym terenem musi zainwestować w niezawodne pojazdy komunalne. Ponieważ nowa pojazdy i maszyny są dość drogie, a jego koszt to inwestycja, która zwraca się nawet przez kilkanaście lat, to często kupowany są używane samochody komunalne. Pojazdy komunalne renomowanych marek spełniają wszystkie wymagane normy i standardy, dlatego zakup używanych maszyn to dobre rozwiązanie, które pozwala na duże oszczędności. Stan techniczny pojazdów komunalnych oferowanych w serwisie jest sprawdzany. Sprzedawane pojazdy komunalne na sprzedaż są w dobrym stanie i mogą pracować dla gminy wiele lat.