Liczba ogłoszeń 37

Używane ciągniki rolnicze, traktory Yanmar na sprzedaż

Przeglądaj używane traktory Yanmar ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane traktory Yanmar kliknij na nagłówki kolumn.

Pokaż opis >> Ukryj opis

Przeglądaj używane traktory Yanmar ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane traktory Yanmar kliknij na nagłówki kolumn.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Traktory Yanmar

Yanmar jest japońską firmą znaną na całym świecie z produkcji silników typu diesel. Od 1912 roku Yanmar produkuje niezawodne i trwałe silniki spalinowe. Obecnie firma sprzedaje wysokiej jakości systemy napędowe dla marynarki, rolnictwa, budownictwa i sektora ochrony środowiska. Yanmar produkuje też ciągniki rolnicze o różnych parametrach, o mocy od 16 do 95 koni mechanicznych - dostępnych jest 9 podstawowych modeli.

Traktory Yanmar zostały zaprojektowane z myślą o wymagającym użytkowniku. Duża moc, a jednocześnie niskie zużycie paliwa to cechy charakterystyczne tych maszyn. Dużą wagę przykłada się również do komfortu pracy operatora, dlatego też kabiny są niezwykle wygodne.

Traktory Yanmar – dbałość o środowisko naturalne

Doświadczenie Yanmar w produkcji maszyn rolniczych sięga ponad 70 lat. Obecnie traktory Yanmar są wyposażone w silniki Eco-diesel. Są one sterowane komputerowo, a ilość wtryskiwanego paliwa zmienia się w zależności do zmiany obciążenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowo zaprojektowanej pompy wtryskowej. Dlatego właśnie traktory Yanmar są nie tylko niezawodne, ale i przyjazne dla środowiska.
Kolejną zaletą jest możliwość płynnego przechodzenia z napędu na 2 do napędu na 4 koła. Kiedy trzeba dokonać naprawy lub przeglądu, maskę otwiera się łatwo, bez narzędzi, a dostęp do wszystkich obszarów wokół silnika jest łatwy.

Jeżeli jesteś zainteresowany cenami i dostępnością traktorów Yanmar, odwiedź stronę Mascus.pl. Tu znajdziesz nie tylko liczne ogłoszenia z ciągnikami na sprzedaż, ale również informacje na temat finansowania zakupu i transportu sprzętu. Popularne modele to: Yanmar YM1401, Yanmar YM1700 czy Yanmar 1300 DT