Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 285

  Używane maszyny rolnicze Samson na sprzedaż

  Samson to duński producent wozów asenizacyjnych, rozlewaczy gnojowicy oraz rozrzutników obornika. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń przeznaczonych dla gospodarstw wielkoobszarowych. Rozrzutniki Samson cechuje konstrukcyjna wytrzymałość.

  Przekładnie redukcyjne własnej produkcji oraz hydrauliczny napęd łańcucha sprawiają, że sprzęt nabiera odpowiedniej mocy i wytrzymałości, która jest mu potrzebna do rozrzucenia zarówno materiałów zbitych, jak i grubych oraz sprasowanych.

  Samson TD 8 czy Samson FLEX 16 to modele rozrzutników, które precyzyjnie i równomiernie roztrząsają materiał. Główne elementy, w które wyposażone są wozy asenizacyjne do transportu gnojowicy marki Samson, to pomiar poziomu napełnienia, właz kontrolny, pokrywę kołnierzową, sekcję opróżniania i zawór mieszania.

  Resorowane zawieszenie cystern do szlamu zapewnia maszynie optymalny rozkład obciążenia na wszystkie koła. Samson PG25 czy Samson SB20 to wozy asenizacyjne, które będą idealne dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości, przy niskich kosztach eksploatacji.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona