Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 787

  Podnośniki nożycowe JLG na sprzedaż

  Używane podnośniki nożycowe JLG to kategoria, w której można znaleźć sprzęt renomowanego producenta z ponad 50-letnim doświadczeniem. Do wyboru jest tu kilkaset modeli podnośników, różniących się parametrami pracy, rokiem produkcji, stanem technicznym oraz oczywiście ceną. Sprawia to, że każdy może zakupić urządzenie odpowiadające jego potrzebom i możliwościom finansowym. Co istotne, znajdują się tu nie tylko aukcje podnośników, ale również oferty jego wypożyczenia, dzięki czemu dostęp do potrzebnego sprzętu można uzyskać na określony czas i bez wydawania dużej ilości gotówki.


  Część podnośników umożliwia pracę na niedużych i średnich wysokościach (na przykład podnośnik JLG3246), ale są też maszyny, których wysokość robocza sięga 18 i więcej metrów. Do tych ostatnich należą między innymi niektóre modele z kategorii: używane podnośniki nożycowe Haulotte oraz używane podnośniki nożycowe Genie. Wiele modeli charakteryzuje się maksymalnym udźwigiem na poziomie około 450-500 kg, ale nie brakuje też mocnego sprzętu, w którym wynosi on ponad 1000 kilogramów. Jeśli natomiast potrzebny jest podnośnik nożycowy do pracy na relatywnie niskich wysokościach (do ok. 8 metrów) i z małym udźwigiem (do 350 kg), warto spojrzeć na model podnośnika JLG2030.


  Podnośniki nożycowe JLG oraz innych producentów sprawdzają się podczas wykonywania codziennych prac w magazynach, zakładach produkcyjnych, supermarketach czy innych obiektach wielkopowierzchniowych. Dzięki nim można wygodnie i bezpiecznie transportować w osi pionowej pracowników, urządzenia oraz inne obiekty.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona