Liczba ogłoszeń 239

przyczepy cysterny na sprzedaż

Zgodnie z ADR, przyczepa cysterna to zbiornik do przewozu cieczy, gazów lub produktów stałych, wraz z wyposażeniem konstrukcyjnym i obsługowym. Cysterny służą do przewozu paliw płynnych (4-, 5- i 6-komorowe), materiałów niebezpiecznych, mas bitumicznych oraz płynnych produktów spożywczych (mleka, soków, wina, piwa i wody), a także odpadów naturalnych (obornika). Przyczepy cysterny uznanych marek spełniają wysokie wymagania w zakresie higieny w sektorze spożywczym, ale także bezpiecznego transportu niebezpiecznych substancji chemicznych.


Dostępne są cysterny o różnych pojemnościach i specyfikacjach – dostosowane do różnych wymagań. Są wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium. Dodatkowo cysterny mogą być izolowane lub ogrzewane, w zależności od potrzeb klienta.

Cysterny znanych marek oferują zaawansowane technicznie rozwiązania, które służą przez wiele lat, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Przyczepy cysterny do przewozu żywności powinny zapewniać najwyższy standard bezpieczeństwa. Ich zbiorniki są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest łatwa do czyszczenia i dlatego nie pozostają w niej żadne osady.

W serwisie Mascus, w sekcji transport, można znaleźć wiele ogłoszeń używanych przyczep cystern na sprzedaż firm takich jak Feldbinder oraz Spitzer.

W kategorii środki transportu oprócz przyczep cystern dostępne są ogłoszenia używanych  ciężarówek, ciągników siodłowych oraz autobusów, autokarów i mikrobusów na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona