Liczba ogłoszeń 42

Używane samochody ciężarowe Hyundai na sprzedaż

Przeglądaj używane samochody ciężarowe Hyundai. W tej kategorii dostępne są ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy! Najnowsze ogłoszenia są zawsze na górze. Aby posortować używane samochody ciężarowe Hyundai skorzystaj z opcji filtrowania widoku nad listą produktów. Aby wyszukać daną kategorię lub model, kliknij na link Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Ciężarówki Hyundai

Mascus oferuje pełną linię używanych ciężarówek Hyundai, począwszy od lekkich, komercyjnych ciężarówek do samochodów ciężarowych przeznaczonych do pracy w umiarkowanie ciężkich i ciężkich warunkach.

Najpopularniejsze modele ciężarówek Hyundai

Seria HD ciężarówek marki Hyundai, przeznaczona do pracy w umiarkowanie ciężkich warunkach składa się z kilku różnych modeli, mianowicie: HD45, HD65, HD72 oraz HD78. Kabiny są ergonomiczne i bardzo wygodne, posiadają łatwy dostęp do przełączników I nawigacji. Kabiny są dostępne w różnych konfiguracjach: standard, super i podwójna.

Do przewozu ludzi, Hyundai zaprojektował specjalną linię pojazdów typu bus - The County, The Aero Town, The Super Aero City oraz The Universe.

Hyundai proponuje również kompletną linię ciężarówek przeznaczonych do pracy w umiarkowanie ciężkich i ciężkich warunkach: ciągniki siodłowe, naczepy typu wywrotka, wozidła przegubowe, gruszki do betonu oraz model HD120.

Popularne marki samochodów ciężarowych / tirów:
Ciężarówki Mercedes-benz, Ciężarówki MAN, Ciężarówki Volvo, Ciężarówki Scania, Ciężarówki Iveco, Ciężarówki Renault