Liczba ogłoszeń 25

Używane samochody ciężarowe BMW na sprzedaż

Przeglądaj używane samochody ciężarowe BMW. W tej kategorii dostępne są ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy! Najnowsze ogłoszenia są zawsze na górze. Aby posortować używane samochody ciężarowe BMW skorzystaj z opcji filtrowania widoku nad listą produktów. Aby wyszukać daną kategorię lub model, kliknij na link Wyszukiwanie Zaawansowane w lewym górnym rogu menu.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

BMW Ciężarówki

BMW istnieje na rynku od 1916 r i cieszy się opinią producenta świetnych maszyn. Firma znana jest głównie z produkcji luksusowych modeli sportowych, natomiast mało kto wie, że BMW produkuje również różne modele ciężarówek. Zostały one zaprojektowane głównie z przeznaczeniem na rynek amerykański i nie są przeznaczone do ciężkich prac: wśród dostępnych modeli nie znajdziesz traktorów BMW ani dużych ciężarówek.

Najpopularniejsze Modele Ciężarówek BMW

Wiele ciężarówek BMW posiada cechy samochodów sportowych. Prowadzi się je świetnie a ich niezawodność i doskonałość konstrukcji są dobrze znane użytkownikom. BMW zaprojektowało także i wyprodukowało silniki dla wielu zagranicznych producentów ciężarówek, więc klienci mogą mieć pewność, że używane ciężarówki z silnikiem BMW są dopasowane do standardów firmy.
Wiele ciężarówek BMW to zmodyfikowane sportowe BMW. Efekt ten osiąga się często rozpoczynając modyfikację od vana czy sedana BMW i usuwając tylnie siedzenia po to, by stworzyć nadwozie. Zanim dokona się zakupu takiej ciężarówki, warto zatem sprawdzić instalacje, żeby mieć pewność, że zachowały oryginalny design i konstrukcję. Źle zamontowane nadwozie nie tylko ma mniejszą pojemność załadunku, ale może stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa.

Popularne marki samochodów ciężarowych / tirów:
Ciężarówki Mercedes-benz, Ciężarówki MAN, Ciężarówki Volvo, Ciężarówki Scania, Ciężarówki Iveco, Ciężarówki Renault