Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 187

  Ciągniki siodłowe Scania na sprzedaż

  Ciągniki siodłowe produkowane przez szwedzką firmę Scania cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników - uważane są za wytrzymałe i bezawaryjne. Dlatego też w roku 2005, 2010 i 2017, samochody z serii Scania R otrzymały prestiżowy tytuł Międzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku (International Truck of the Year). Scania R410 to model, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku pojazdów używanych. Za najmocniejszą stronę tego pojazdu uważany jest ekonomiczny sześciocylindrowy silnik o pojemności 12,7 litra i mocy 410 KM. W modelu Scania R420 silnik ten wzbogacony został o funkcję EGR. Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu, spaliny oczyszczane są od razu w trakcie procesu spalania. Kierowców, którzy potrzebują ciągnika o większej mocy, zainteresować może Scania R450, która wyposażona jest w silnik o mocy 450 KM.

  Najnowsze modele z serii Scania R są jeszcze wytrzymalsze i bardziej stylowe. Są wyposażone w masywne nadwozie, które wyznacza nowy standard jakości w klasie premium. Scania R łączy luksusowo wyposażone wnętrze, z odporną karoserią. Pojazd jest wytrzymały i może efektywnie pracować w każdych warunkach.  

  W serwisie Mascus, w sekcji transport, można znaleźć wiele ogłoszeń używanych ciągników siodłowych Scania na sprzedaż, w tym modeli takich jak: R450, 124 oraz R410.

  W kategorii transport oprócz ciągników siodłowych używanych Scania dostępne są ogłoszenia ciężarówek, wozów strażackich i innych pojazdów służb publicznych oraz autobusów, autokarów i mikrobusów na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona