Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 048

  Ciągniki siodłowe Mercedes-Benz na sprzedaż

  Mercedes-Benz Trucks produkuje pojazdy ciężarowe – w tym pojazdy do transportu dalekobieżnego, budowlanego, dystrybucyjnego, ponadgabarytowego, pojazdy pod zabudowę oraz pojazdy specjalne.

  Najpopularniejszym modelem ciągnika siodłowego, także na rynku pojazdów używanych, jest Actros. Jest to pojazd, który spełnia rosnące wymagania stawiane sprzętowi w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym. Jest to maszyna ekonomiczna, niezawodna, bezpieczna, która zapewnia wyjątkowy komfort pracy kierowcy. Wykorzystuje także technologię, dzięki której oszczędza się na paliwie – głównie dzięki niezawodnym silnikom Euro VI. Mercedes-Benz Actros to niższe koszty i wyższe przychody z działalności. Dlatego jest to tak chętnie wybierany ciągnik siodłowy, także na rynku pojazdów używanych. Marka Mercedes-Benz oferuje także modele: Actros Light oraz Actros F. Ten pierwszy to przede wszystkim: wygodne zawieszenie kabiny, mocny silnik i oszczędne zużycie paliwa. Z kolei Actros F to pojazd, który sprawdza się w każdych okolicznościach z racji minimalistycznego i funkcjonalnego wyposażenia.

  W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych ciągników siodłowych Mercedes-Benz na sprzedaż, w tym modeli takich jak: Actros, Arocs oraz 1617.

  W kategorii transport oprócz ciągników siodłowych marki Mercedes-Benz dostępne są ogłoszenia używanych ciężarówek, autobusów, autokarów i busów oraz wozów strażackich i innych pojazdów służb publicznych na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona