Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 891

  Ciągniki siodłowe DAF na sprzedaż

  DAF to holenderski producent słynący z produkcji wydajnych i solidnych ciągników samochodowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza pojazdy z serii XF. Zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie długodystansowym. DAF FX 105 to jeden z popularniejszych DAF modeli z tej serii. Ten ciągnik debiutował na rynku w roku 2006 i wyposażony jest w ekonomiczny silnik Paccar MX o pojemności 12,9 l i mocy 410, 460 lub 510 KM. Drugim popularnym pojazdem z serii XF jest ciągnik siodłowy DAF XF 460. Pojazd ten spełnia wymogi najnowszego europejskiego standardu emisji spalin ‒ Euro VI. Do chętnie kupowanych ciągników siodłowych należy również model DAF CF 85.

  Najnowszy model ciągnika siodłowego DAF XF został stworzony z myślą o maksymalnej wydajności transportu. Cechuje się aerodynamiczną doskonałością. Spadek zużycia paliwa może wynieść nawet 10%. Gwarantuje najwyższą w klasie ładowność i najdłuższy czas pracy bez postojów.

  W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych ciągników siodłowych DAF na sprzedaż, w tym modeli takich jak: XF460, XF105 oraz XF480.

  W kategorii transport oprócz ciągników siodłowych marki DAF dostępne są ogłoszenia używanych ciężarówek, wozów strażackich i innych pojazdów służb publicznych oraz części zamiennych na sprzedaż.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona