Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 432

  Używane kombajny zbożowe New Holland na sprzedaż

  New Holland to marka maszyn rolniczych i budowlanych, która rozpoznawalna jest na całym świecie. Firma może poszczycić się ponad 120-letnią tradycją ‒ New Holland wywodzi się z małej kuźni, która została założona w 1895 przez Abe Zimmermana. Dziś przedsiębiorstwo produkuje m.in. traktory, kombajny zbożowe, kosiarki mocowane z tyłu i z przodu, kosiarki ciągnione, przetrząsacze karuzelowe, zgrabiarki obrotowe. Ponadto firma dostarcza również prasy, sieczkarnie samobieżne, zawieszane i półzawieszane pługi obrotowe, kultywatory ścierniskowe, kultywatory uprawowe i glebogryzarki.


  W ofercie New Holland znajdują się także maszyny budowlane: ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, mini ładowarki burtowe, mini koparki gąsienicowe. Wszystkie te maszyny łączy najwyższa precyzja wykonania, która przekłada się na najwyższe zadowolenie użytkowników. W tym dziale znajdziesz szeroki wybór ofert sprzedaży używanych kombajnów zbożowych New Holland, które przeznaczone są do zbierania takich zbóż, jak owies, żyto czy pszenica.


  Największym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszy się kombajn zbożowy New Holland CR9080. Rolnicy wybierają go ze względu na wysoka wydajność pracy osiąganą przy niskich kosztach eksploatacji. Do często poszukiwanych modeli używanych kombajnów zbożowych zaliczają się także New Holland CR9090 oraz New Holland CR9070. Znajdziesz tu także inne popularne modele kombajnów zbożowych tej uznanej marki: CR980, CX8080, CX8070, CX8090, TX66, TX67 i TX68.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona