Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 399

  Używane kombajny zbożowe CLAAS na sprzedaż

  W rolnictwie wykorzystuje się wiele maszyn i urządzeń, umożliwiających szybkie, wygodne oraz efektywne wykonywanie prac. Żadne większe gospodarstwo nie jest w stanie obejść się między innymi bez kombajnu zbożowego, który pozwala nie tylko na zbieranie, ale również wstępne przetwarzanie zbóż. Takie urządzenie kosi, młóci i transportuje zboże, co znacznie przyspiesza dokonywanie zbiorów. Wykorzystywane jest przede wszystkim do zbioru ziarniaków oraz pszenicy, żyta, jęczmienia czy owsa. Jego odpowiednio zmodyfikowana wersja umożliwia również zbiory rzepaku, kukurydzy, słonecznika czy nawet grochu lub łubinu.


  Na rynku dostępne są różne rodzaje kombajnów zbożowych. Wybierając jeden z nich należy uwzględnić wielkość i specyfikę terenu, który będzie przez niego obsługiwany, jak również oczekiwaną szybkość przebiegu żniw. W przypadku niewielkich obszarów, dobrym wyborem będzie urządzenie o klasycznej konstrukcji. Kombajn o rotorowej budowie sprawdza się natomiast na polach odznaczających się wysoką kulturą uprawy. Niezależnie od typu poszukiwanego urządzenia, zawsze należy wziąć pod uwagę dostępność i ceny części zamiennych. Warto również pamiętać o możliwości zakupu używanego kombajnu, a także jego poszczególnych elementów.


  W tym dziale oferowane są używane samojezdne kombajny zbożowe, jak również kombajny półzawieszane, w których źródłem napędu są silniki spalinowe zagregatowanych z nimi ciągników. Bogaty wybór modeli (m.in. Tucano 440, Tucano 320 czy Lexion 770) o zróżnicowanych parametrach sprawia, że każdy może znaleźć urządzenie dopasowane do swoich możliwości finansowych i rzeczywistych potrzeb.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona