Liczba ogłoszeń 88

Podnośniki koszowe Multitel na sprzedaż

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości, niezawodne używane podnośniki koszowe (montowane na samochodach) marki Multitel. To firma, która cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach na całym świecie, dzięki czemu w naszym międzynarodowym serwisie regularnie pojawiają się nowe ogłoszenia sprzedaży podnośników Multitel. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi ofertami z tej kategorii, to załóż bezpłatne konto w naszym serwisie, by otrzymywać darmowe powiadomienia o nowych ogłoszeniach. W kategorii podnośniki, platformy i żurawie oprócz używanych podnośników koszowych Multitel na sprzedaż dostępne są także podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe oraz inne podnośniki tej marki.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Innowacyjne podnośniki koszowe Multitel Pagliero

Multitel Pagliero to włoski producent urządzeń dźwigowych o wieloletnim doświadczeniu. Historia marki sięga 1911 roku, firma działa zatem na rynku od ponad 100 lat. Tak wiele lat pracy zaowocowało doskonałym rozpoznaniem potrzeb klientów poszukujących sprzętu do pracy na wysokościach. Podnośniki koszowe i inne zwyżki Multitel cieszą się doskonałą precyzją wykonania, częściami najwyższej jakości oraz innowacyjnością technologiczną. Wszystkie te cechy sprawiają, że maszyny tego producenta charakteryzuje niezawodność, prostota obsługi, maksymalna możliwa automatyzacja oraz najwyższe bezpieczeństwo pracy.

W serwisie Mascus znajdziesz dziesiątki ofert sprzedaży używanych podnośników koszowych Multitel, dzięki czemu bez problemu dostaniesz u nas interesującą Cię maszynę w atrakcyjnej cenie.