Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 680

  przyczepy wywrotki na sprzedaż

  Każdego dnia dodawane są nowe ogłoszenia! W tej kategorii znajdziesz używane przyczepy ciężarowe wywrotki na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Są to setki maszyn o różnym stopniu zużycia czy czasie użytkowania, co umożliwia znalezienie pojazdu idealnie dopasowanego do oczekiwań. W ofercie Mascus dostępne są przyczepy wywrotki największych producentów specjalizujących się w produkcji środków transportu.

  W kategorii Transport oprócz przyczep wywrotek dostępne są także przyczepy do przewozu drewna, przyczepy chłodnie, przyczepy niskopodłogowe.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Przyczepy ciężarowe wywrotki cenionych producentów

  W Mascus stawiamy na najwyższą jakość. Dlatego też bez kłopotu znajdziesz na naszym portalu ogłoszenia przyczep wywrotek na sprzedaż między innymi marki SA Truck Bodies. Firma powstała w 1981 roku, a ponad 40-letnie doświadczenie przełożyło się na opracowanie rozwiązań technologicznych, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo ładunków przewożonych w pojazdach marki. Dostępne są także ogłoszenia przyczep ciężarowych wywrotek Kel-Berg. Marka jest dziś jednym z czołowych producentów maszyn budowlanych oraz środków transportu ciężkiego. Proponujemy także niezawodne przyczepy wywrotki Moslein, które charakteryzuje słynna niemiecka jakość.

  Wybór przyczepy wywrotki dopasowanej do Twoich oczekiwań.

  W serwisie Mascus każdego dnia pojawiają się nowe przyczepy ciężarowe wywrotki na sprzedaż. Dzięki temu z pewnością znajdziesz u nas środek transportu, który spełni Twoje oczekiwania i wymagania Twojej firmy. Zaawansowany system filtracji wyników umożliwia Ci przeglądanie przyczepek wywrotek konkretnych marek, a także określenie interesującego Cię przedziału cenowego czy roku produkcji pojazdu.