Liczba ogłoszeń 129

przyczepy do przewozu drewna na sprzedaż

Przyczepy do przewozu drewna, nazywane kłonicowymi, służą do mechanizacji prac leśnych. Są zbudowane z podwozia 2- lub 4-kołowego, na którym są zamontowane kłonice (może być także zamontowany żuraw). Przyczepa może posiadać własny układ hydrauliki lub może być zasilana z układu hydrauliki zewnętrznej ciągnika. Przyczepy kłonicowe są przeznaczone do zrywki drewna metodą nasiębierną.


Dostępne są przyczepy o ładowności od 5 do 15 ton. Wszystkie są zbudowane na sprawdzonej ramie zintegrowanej wzorowanej na budowie forewarderów wiodących marek. Są wyposażone w rozkładane podpory dla zapewnienia idealnej stabilności. Sprawdzają się w ciężkich warunkach leśnych.


W serwisie Mascus, w sekcji transport, można znaleźć wiele ogłoszeń używanych przyczep do przewozu drewna na sprzedaż firm takich jak: BEFA, Schwarzmuller oraz Ackermann.


W kategorii środki transportu oprócz przyczep do przewozu drewna dostępne są ogłoszenia używanych ciężarówek, ciągników siodłowych oraz autobusów, autokarów i mikrobusów na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona