Liczba ogłoszeń 375

Wózki elektryczne Still na sprzedaż

Still to niemieckie przedsiębiorstwo konstrukcyjne może pochwalić się naprawdę długą, stuletnią historią. Firma została założona w 1920 roku. Na początku zajmowała się naprawami silników elektrycznych, w późniejszych lata jej działalność skupiła się na projektowaniu i konstruowaniu przenośnych generatorów prądu oraz wózków widłowych. Dziś wózki widłowe tej marki używane są w magazynach, fabrykach i portach na całym świecie. W katalogu firmy Still znajdują się wózki widłowe napędzane silnikami wysokoprężnymi, gazowymi i elektrycznymi, a także ręczne wózki widłowe, wózki unoszące, wózki podnośnikowe. W tym dziale znajdziesz używane wózki Still z napędem elektrycznym.

Największym zainteresowaniem na rynku wtórnym cieszą się modele: Still RX20-16, Still RX20-20 oraz Still RX60-25. Zapewniają one bezpieczną i wydajną pracę podczas rozładunków. Rodzaj napędu ma bardzo duży wpływ na to, w jakich warunkach może pracować pojazd. Silnik zasilany energią z akumulatora nie wydziela spalin ‒ dzięki temu wózki elektryczne mogą być wykorzystywane w zamkniętych przestrzeniach, w przeciwieństwie do wózków widłowych z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi.

Kolejną korzyścią, która wynika z wykorzystania zasilania akumulatorowego, jest znaczna redukcja poziomu hałasu – doceni to nie tylko operatora wózka, ale także wszystkie osób przebywające w pobliżu. Napęd elektryczny ma też jednak słabsze strony – akumulator wymaga systematycznego ładowania, co wyklucza ciągłą pracę z użyciem wózka.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona