Liczba ogłoszeń 5

Używane szorowarki Karcher na sprzedaż

Najbardziej znanym i polecanym producentem szorowarek i innych maszyn do sprzątania hal magazynowych jest Karcher. Marka oferuje wiele różnych rodzajów i modeli szorowarek, zamiatarek, odkurzaczy i polerek. Wyróżnić można kilka typów szorowarek: kompaktowe, prowadzone ręcznie, z fotelem dla operatora, Step-on i szorowarki do schodów.


Szorowarki Karcher kompaktowe to połączenie prostoty obsługi i wygody transportu. Mają niewielkie rozmiary i małą masę, więc świetnie sprawdzą się w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Nadają się do mycia małych i średnich powierzchni twardych. Nie są wyposażone we własny napęd – trakcja jest manualna. Szorowarki prowadzone ręcznie to funkcjonalność i duża mobilność. Stosuje się je do czyszczenia średnich powierzchni – hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów sportowych i handlowych. Szorowarki z fotelem dla operatora nie wymagają ręcznego prowadzenia. Są to maszyny samojezdne i dlatego idealnie nadają się do czyszczenia dużych powierzchni (wielkopowierzchniowych magazynów, centrów handlowych, parkingów). Mają dużą moc – powyżej 2000 W. Szorowarki Step-on dają możliwość zachowania dużej zwrotności, dlatego idealnie sprawdzą się w ciasnych wnętrzach. Szorowarki do schodów wykorzystuje się do czyszczenia schodów, eskalatorów i powierzchni ruchomych, w tym mobilnych ciągów pieszych.


Karcher w ofercie swoich produktów ma również jednotarczowe dyski służące do pielęgnacji powierzchni twardych syntetycznych oraz dywanów i innych powierzchni tekstylnych oraz polerki wykorzystywane do usuwania śladów butów i łap i uzyskania efektu czystej i nabłyszczonej powierzchni.


W serwisie Mascus znaleźć można wiele ofert używaych maszyn do sprzątania magazynów na sprzedaż, w tym m.in. używane szorowarki Karcher, Hako, używane zamiatarki wewnętrzne, używane odkurzacze.

Dostępne są też ogłoszenia dotyczące używanych maszyn do załadunku.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona