Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 99

  Wózki widłowe terenowe Manitou na sprzedaż

  Dzięki stałemu dostępowi do nowych ogłoszeń dotyczących sprzedaży używanych maszyn magazynowych w serwisie Mascus, z łatwością kupisz u nas terenowy wózek widłowy Manitou. Popularność tego największego producenta wózków terenowych sprawia, że ciągle pojawiają się nowe oferty odsprzedaży maszyn marki w atrakcyjnych cenach. Aby znaleźć model, który idealnie odpowie na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z zaawansowanej opcji filtracji dostępnej po lewej stronie serwisu. Możesz wskazać tam oczekiwane dane techniczne czy budżet, jaki możesz przeznaczyć na kupno terenowego wózka widłowego Manitou.

  W kategorii Magazynowanie oprócz wózków widłowych terenowych Manitou dostępne są także klasyczne wózki widłowe marki, maszyny do załadunku Manitou oraz wózki paletowe.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Innowacyjny wózek widłowy terenowy Manitou

  Wózek widłowy terenowy Manitou był pierwszą maszyną tejże marki i zarazem pierwszą tego rodzaju na całym świecie – grupa zrodziła się w 1957 roku. Jej historia sięga jednak dużo dalej, a dokładniej do 1890 roku, kiedy to założyciele firmy prowadzili rodzinne przedsiębiorstwo Braud. Zajmowało się ono produkcją między innymi kombajnów czy betoniarek. Manitou ma zatem ogromne doświadczenie w wytwarzaniu maszyn użytkowych, co przekłada się na wysoką jakość wózków widłowych terenowych Manitou. Wśród największych zalet wózków tego przedsiębiorstwa wymienia się między innymi bardzo przestrzenną kabinę operatora. Zapewnia ona wysoki komfort pracy. W parze z nią idą kompaktowe wymiary – wózki widłowe terenowe Manitou zostały opracowane w taki sposób, by w jak najmniejszej maszynie dać operatorowi dostęp do jak największej przestrzeni.