Liczba ogłoszeń 236

Harwestery John Deere na sprzedaż

Założona już w 1837 roku firma John Deere jest obecnie największym globalnym producentem maszyn rolniczych i leśnych. Harwestery marki Jonh Deere są zaś najchętniej wykorzystywanymi i najbardziej znanymi tego typu maszynami na świecie. Sprzęt ten wyróżnia się niezawodnością i zastosowaniem nowoczesnych technologii, takich jak między innymi inteligentne sterowanie wysięgnikiem czy obrotowa i poziomująca się kabina. W serwisie Mascus.pl znajdziesz szeroki wybór używanych harwesterów marki John Deere, w tym modele o różnych rozmiarach oraz rodzajach zawieszenia.


Ogłoszenia z Polski bardzo często dotyczą modeli 1270. Od roku 2005 produkowane były kolejne wersje tych 6-kołowych harwesterów marki John Deere (D, E, G), które mogą pracować także na gąsienicach. Siła pociągowa maszyn to od 178 kN do 197 kN, a ciężar służbowy od 17,5 tony do 20,65 tony.


Popularne są również nieco mniejsze harwestery John Deere 1170. Maszyny mają siłę pociągową 165 kN i ciężar służbowy 17,9 tony. Warto dodać, że podobnie jak w przypadku większych modeli 1270, znajdziesz również części zamienne do maszyn, takie jak między innymi dźwigi, żurawie i inne elementy hydrauliki oraz piasty czy zwolnice.


Na stronie Mascus.pl są też oferty najmniejszych używanych harwesterów z asortymentu John Deere, czyli modeli 1070. Ciężar służbowy maszyn to od 14,1 do 16,2 tony, a siła pociągowa to 143 kN.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona