Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 235

  Mosty, wały i osie Volvo na sprzedaż

  Prawidłowa eksploatacja maszyn budowlanych oraz regularne przeglądy techniczne pozwalają na utrzymanie dłuższej żywotności sprzętu, w tym także części, które wymagają częstszej wymiany. Jednak z racji pracy w trudnych warunkach wiele elementów należy wymieniać co jakiś czas. Do takich części zalicza się osie, które muszą wytrzymywać naprawdę duże obciążenia i konieczność poruszania się w trudnym terenie. To zwiększa naprężenia i powoduje niszczenie tego elementu. Osie oraz inne części zamienne nie muszą być nowe – można kupić używane lub zregenerowane. Te z drugiej ręki są wielokrotnie tańsze niż nowe, a ich stan bardzo często jest w pełni zadowalający.


  W kategorii używane części zamienne na sprzedaż znaleźć można osie wielu znanych producentów, takich jak: Liebherr, Clark, Caterpillar, ZF czy Volvo.


  W ofercie dostępna jest szeroka gama osi – od osi kierujących i sztywnych po kompletne układy osi. Często są to elementy regenerowane – jeśli proces ten jest wykonany u producenta, to daje on gwarancję na te części podobnie jak w przypadku oryginalnych. Na przykład Volvo oferuje usługę Volvo Reman, obejmującą zregenerowane podzespoły bez konieczności kupowania nowych.


  W serwisie Mascus dostępnych jest wiele ogłoszeń z kategorii używane osie dla maszyn budowlanych, w tym używane osie Clark, używane osie Liebherr oraz używane osie ZF.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona