Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 977

  ramy dla srodków transportu

  W tym dziale znajdziesz używane ramy i zawieszenia do samochodów transportowych. Kupisz tu całe zawieszenia i oraz ich elementy pasujące do pojazdów najpopularniejszych marek, takich jak DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania czy Volvo. Na sprzedaż wystawione są kłonice, wsporniki kłonic, wsporniki podwozia, skrzynki kierownicy, pompy kierownicy, kolektory i zawory. Ponadto, znajdziesz tu błotniki przednie i tylne, zbiorniki na paliwo, katalizatory, tłumiki, wydechy, mechanizmy różnicowe, zderzaki i haki holownicze.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Używane ramy i zawieszenia - części zamienne do samochodów ciężarowych, dostawczych i vanów na sprzedaż w serwisie Mascus

  Poza ramami i zawieszeniami w naszym serwisie dostępne są także inne używane części zamienne do pojazdów transportowych. Na aukcjach może kupić m.in. wały, osie przednie i tylne, półosie, chłodnice, tarcze, bębny i zaciski hamulcowe, zawory układu hamulcowego. Nie brakuje również ofert sprzedaży części hydraulicznych i elektronicznych (takich jak czujniki, sterowniki, komputery pokładowe). Dużym zainteresowaniem cieszą się używane silniki do samochodów transportowych Scania, Mercedes-Benz, MAN i Volvo. Z kolei w kategorii używane opony, koła i felgi znajdziesz ogumienie renomowanych marek. Ogromnym zaufaniem kierowców cieszą się opony Michelin. Ten francuski producent słynie z opon najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą przyczepność. Charakterystyczny biały ludzik, który znajduje się w logo firmy, stanowi gwarancję niezawodności. W naszym serwisie dostępne są również używane skrzynie biegów do pojazdów kilkunastu marek (m.in. Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN).