Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 4 000

  przekładnie i skrzynie biegów dla środków transportu

  Używane skrzynie biegów to obok komponentów silników najpopularniejsze części zamienne środków transportu dostępne w serwisie mascus.pl. Znajdziesz tu około 3 tysiące ogłoszeń, w tym ponad 100 z Polski. Oferty obejmują kompletne używane skrzynie biegów wszystkich popularnych i cenionych producentów, a także szereg części zamiennych.

  Skrzynie biegów Volvo to najczęściej ogłaszane urządzenia w naszym kraju. Masz więc szeroki wybór tych komponentów do różnych pojazdów znanej szwedzkiej marki. W tytułach ogłoszeń często pojawiają się też nazwy serii używanych skrzyń biegów (np. AT2612, AT2412, ATO3112 czy VT2412).

  Popularnością cieszą się także skrzynie biegów ZF. Ten niemiecki producent już od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości części motoryzacyjne, a specjalizuje się właśnie w podwoziach i układach przeniesienia napędu. Skrzynie biegów z serii AS TRONIC to najpopularniejsze na świecie przekładnie automatyczne do pojazdów użytkowych.

  Na stronie znajdziesz również skrzynie biegów MAN, czyli giganta na rynku samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Liczne ogłoszenia z nazwami urządzeń ułatwią Ci znalezienie odpowiedniej używanej skrzyni biegów tego producenta lub jej elementów.

  Skrzynie biegów Mercedes-Benz to kolejna kategoria popularnych urządzeń tego typu w serwisie. Najwięcej ogłoszeń dotyczy części zamiennych i kompletnych skrzyń biegów do pojazdów z serii Actros. Znajdziesz też jednak podzespoły do mniejszych aut takich jak Sprinter czy 811.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona