Liczba ogłoszeń 34

ambulanse na sprzedaż

Rozwój prywatnej służby zdrowia sprawia, że pojazdy przystosowane do przewozu chorych cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W serwisie Mascus.pl znajdziesz używane ambulanse pochodzące między innymi z krajów takich jak Stany Zjednoczone, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania czy Szwecja. Kilkadziesiąt różnych ofert zwiększa szansę znalezienia pojazdu dostosowanego do potrzeb.


Najwięcej ogłoszeń dotyczy używanych ambulansów marki Mercedes-Benz. W większości są to pojazdy do przewozu chorych na bazie popularnych modeli Sprinter, w wersji furgon lub kontenerowej. Klienci doceniają bezproblemową eksploatację tych ambulansów, które dobrze sprawdzają się zarówno w podstawowych, jak i specjalistycznych zespołach ratownictwa medycznego. Wśród ofert są też modele 316 oraz większe 319.


Na stronie Mascus.pl dostępne są także ogłoszenia ambulansów marki Fiat. Pojazdy tej cieszącej się zaufaniem polskich klientów firmy to zwłaszcza modele Transporter, wykorzystywane przez służby medyczne w wielu krajach, między innymi w Niemczech i Holandii. Inne ambulanse marki w ofercie to pojazdy Volkswagen Crafter o nieco większym rozstawie osi od popularnego Transportera.


Wśród ogłoszeń znajdziesz również między innymi ambulanse marki Ford, często wykorzystywane przez służby medyczne w Ameryce. Są to przede wszystkim większe modele o zabudowie kontenerowej, stworzone na bazie pojazdów serii Super Duty (np. F450, E450 czy F350). Oferty obejmują jednak także mniejsze samochody typu furgon. Przykładem może być ambulans Ford Transit.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona