Liczba ogłoszeń 229

Prasy zwijające Szwecji

Lista ogłoszeń z kategorii prasy zwijające z Szwecji. Możesz sortować używane prasy zwijające pod względem ceny, roku produkcji lub modelu. Prosimy użyć lewostronnej nawigacji żeby zawęzić swoje wyszukiwanie. Możesz również rozszerzyć wyszukiwanie do kategorii prasy zwijające pochodzących z innych krajów, oprócz Szwecji.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Używane maszyny rolnicze z Niemiec od najlepszych producentów

Wśród najpopularniejszych maszyn rolniczych z Niemiec na serwisie Mascus można wyróżnić ciągniki marki Claas. To rodzima firma z siedzibą w Nadrenii Północnej-Westfalii z ponad 100-letnią tradycją w produkcji sprzętu rolniczego. Claas ma w swojej ofercie zarówno uniwersalne traktory, jak i wysoce wyspecjalizowany sprzęt, jak kombajny, maszyny do siania i pasz, a także sieczkarnie. Innym godnym uwagi producentem, którego używane maszyny rolnicze z Niemiec znajdziesz w naszej ofercie, jest niemiecka firma Fendt. Marka specjalizuje się w produkcji traktorów oraz kombajnów, a jedną z jej największych zalet jest poświęcenie sporej uwagi automatyzacji swoich maszyn. Wszystkim poszukującym maszyn rolniczych z Niemiec polecamy także ogłoszenia dotyczące używanych maszyn John Deere. Słyną one z niezawodności i solidnej konstrukcji. Co więcej, firma ta należy do setki najcenniejszych marek na świecie.

Niemcy to jedna z największych gospodarek świata. Również rolnictwo w tym kraju stoi na niezwykle wysokim poziomie – zarówno pod względem jakości oraz wydajności upraw, jak i stosowanego wysoce wyspecjalizowanego sprzętu rolniczego. W Niemczech ziemię uprawia się na ponad 16,5 milionach hektarów. W sumie istnieje ponad 270 tysięcy gospodarstw rolnych o średniej wielkości około 60 hektarów, w których pracuje 620 tysięcy osób. Stanowi to relatywnie niewielki odsetek wszystkich osób czynnych zawodowo, bo zaledwie 1,4%, ale dzięki wysokiej automatyzacji i wykorzystywaniu zaawansowanych maszyn rolniczych, liczba ta jest wystarczająca, choć rośnie sezonowo. Niemcy są największym na świecie producentem piwa, a tym samym znaczną część gruntów wykorzystuje się do uprawy chmielu. Oprócz niego popularne gałęzie rolnictwa to uprawy ziemniaków, buraków cukrowych, kapusty oraz zbóż, a także hodowla zwierząt. Przede wszystkim bydła i trzody chlewnej.