Liczba ogłoszeń 338

ramy dla maszyn lesnych

W serwisie dostępny jest szeroki wybór używanych części zamiennych do maszyn leśnych. Używane części zamienne na sprzedaż to m.in.: półosie, wałki, koła zębate, cylindry, łożyska, sworznie, obudowy, zawiesia chwytaka, bloki, listy zębate. Największym producentem sprzętu leśnego (harwesterów, forwarderów, głowic ścinkowych, IBC) jest firma John Deere, więc na rynku dostępnych jest najwięcej części zamiennych tej marki. Maszyny leśne oraz używane ramy i zawieszenie John Deere są najlepszej jakości. Sprzęt świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, a nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne to gwarancja wydajnej pracy oraz komfortu użytkowania przez operatora. Części zamienne i akcesoria John Deere są niezawodne i charakteryzują się solidnym wykonaniem, długą żywotnością oraz dużą wydajnością. Tylko oryginalne części zamienne gwarantują, że naprawa sprzętu będzie satysfakcjonująca i będzie można z niego w pełni korzystać.

Timberjack to marka należąca do John Deere, produkująca sprzęt leśny w latach 2000-2006. Maszyny i części zamienne tej marki są nadal w sprzedaży, jednak od 2006 roku sprzęt jest produkowany tylko pod marką John Deere.

W serwisie Mascus znajdziesz najlepsze dostępne na rynku używane komponenty do maszyn leśnych, w tym używane ramy i zawieszenie Timberjack na sprzedaż oraz John Deere oferowane po z góry określonej cenie lub po cenie do uzgodnienia.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona