Liczba ogłoszeń 190

Przyczepy leśne na sprzedaż

Używane przyczepy leśne to świetny wybór dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na wyposażeniu w firmy w wysokiej jakości sprzęt – ale bez nadmiernego obciążenia finansowego. W serwisie Mascus znajdziesz dziesiątki ofert sprzedaży używanych przyczep leśnych, a także urządzeń do obróbki drewna i innych maszyn leśnych. Jeśli szukasz sprzętu konkretnej marki, z wybranego rocznika czy w określonym przedziale cenowym, skorzystaj z naszej wygodnej opcji filtrowania wyników dostępnej po lewej stronie ekranu. W kategorii maszyny leśne oprócz przyczep leśnych dostępne są ogłoszenia innych używanych urządzeń do obróbki drewna. Oferujemy również rębaki, łupiarki, pilarki i wiórkarki oraz frezarki do pni na sprzedaż.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Używane przyczepy leśne topowych producentów

Z serwisu Mascus każdego dnia korzystają setki sprzedawców, dzięki czemu dostaniesz u nas używane przyczepy leśne wielu cenionych producentów – wybór jest naprawdę duży! Oferujemy między innymi niezawodne maszyny Kesla. Ta fińska marka już od ponad 50. lat specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji maszyn leśnych. Przyczepy leśne Kesla zostały stworzone z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach i nieustannej eksploatacji, w związku z czym wyróżniają się dużą wytrzymałością.

Uwadze polecamy również szwedzkie przyczepy leśne Farma. Efektem ponad 30-letniego doświadczenia marki w produkcji maszyn do użytku w ciężkich warunkach leśnych, są przyczepy wyróżniające się doskonałą manewrowością oraz wysoką odpornością na zmienną pogodę czy uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy też przyczepy leśne Palms na sprzedaż, które zapewniają wysoką zwrotność nawet na niewielkiej przestrzeni, są bowiem wyjątkowo kompaktowe.