Liczba ogłoszeń 83

Używane minikoparki do 7 ton New Holland na sprzedaż

Przeglądaj używane minikoparki do 7 ton New Holland ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane minikoparki do 7 ton New Holland kliknij na nagłówki kolumn. Aby skorzystać z opcji wyszukiwania kliknij na link używane.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

New Holland produkuje ciężki sprzęt od 1921. Od samego początku istnienia firmy, marka i maszyny przez nią produkowane cieszą się jak najlepszą opinią jeśli chodzi o jakość produktu oraz dostarczanych usług.

Konstruktorzy sprzętu New Holland świetnie zdają sobie sprawę, że niektóre prace budowlane muszą być wykonane w częściowo zabudowanej, ograniczonej przestrzeni, dlatego stworzyli mini koparki, które są wszechstronne, łatwe w obsłudze i zdolne do wykonania prac, których większe modele nie będą w stanie zrobić.

Mini koparki New Holland są wydajne i można nimi łatwo manewrować, nawet w ograniczonych przestrzeniach. Wśród klienteli na całym świecie, szczególnie popularne są modele takie jak E9SR, E18SR, E27B, E30B, E35B, oraz E50B. wszystkie dostępne modele, zarówno nowe, jak i używane, możesz znaleźć na elektronicznej platformie Mascus PL.