Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 103

  Używane agregaty prądotwórcze Caterpillar na sprzedaż

  Przeglądaj używane agregaty prądotwórcze Caterpillar ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane agregaty prądotwórcze Caterpillar kliknij na nagłówki kolumn. Aby skorzystać z opcji wyszukiwania kliknij na link używane.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Generatory Caterpillar

  Caterpillar słynie z produkcji jednych z najlepszych agregatorów prądotwórczych i jest jednym z największych ich producentów na całym świecie. Generatory Caterpillar zapewniają wysoką wydajność, niskie koszty eksploatacji i gotowość do pracy przez wiele tysięcy godzin. Generatory te mogą być stosowane jako awaryjne lub główne źródło energii. Są dostępne w wielu rozmiarach, o różnej mocy – często są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. W sprzedaży są zarówno duże zestawy jak i generatory mobilne, łatwe do transportu. Wszystkie agregatory są łatwe w montażu i obsłudze.

  Generatory Caterpillar na sprzedaż

  Caterpillar oferuje wiele rodzajów generatorów: napędzane silnikami diesla (12kW do 17.460 kW), gazem ziemnym lub procesowym (11kW do 8150 kW), biopaliwami (biodiesel, biogaz) lub alternatywnymi źródłami energii. Są zaprojektowane tak, by zapewnić energię elektryczną wszędzie gdzie jest to niezbędne. Zapewniają zasilanie rezerwowe jak i ciągłe. Caterpillar oferuje nie tylko bogate wyposażenie standardowe, ale również szeroką gamę osprzętu dodatkowego, np. cyfrowe panele sterowania, oprogramowanie do zdalnego monitorowania, zewnętrzne zbiorniki paliwa, wodoodporne obudowy i wiele innych.

  Nowe i używane generatory Caterpillar na sprzedaż można znaleźć w Internecie – wystarczy przejrzeć ogłoszenia na stronach Mascus.pl by znaleźć najlepszą ofertę.