Liczba ogłoszeń 154

JCB 4cx koparko-ładowarki na sprzedaż

Brytyjskie przedsiębiorstwo JCB powstało w 1946 roku. Obecnie produkuje szeroki asortyment maszyn budowlanych, rolniczych, a także agregatów prądotwórczych i silników diesla. W 1953 roku firma skonstruowała pierwszą na świecie koparko-ładowarkę. O popularności maszyn tej marki najlepiej świadczy fakt, że określenie „JCB” weszło do języka angielskiego jako synonim tego typu maszyn.


Do najczęściej wybieranych koparko-ładowarek JCB należy obecnie model 4CX, czyli największy tego typu sprzęt w ofercie firmy. W serwisie Mascus.pl znajdziesz prawie 200 ogłoszeń tych maszyn, w tym ponad 100 z Polski. Klienci na całym świecie doceniają wydajność i niezawodność modelu, które redukują koszty związane z jego utrzymaniem.


Pierwsza koparko-ładowarka JCB 4CX została wprowadzona na rynek już w 1991 roku, więc wśród używanego sprzętu można spotkać maszyny z różnych generacji i w różnym wieku. Kompaktowa konstrukcja i duży prześwit sprawiają, że koparko-ładowarka JCB 4CX to wyjątkowa zwrotność i łatwość pokonywania przeszkód, a także świetna widoczność.


Najnowsze modele zapewniają jeszcze wyższy komfort, bezpieczeństwo i wydajność pracy, a przy tym znakomite osiągi. 4-kołowa maszyna posiada nowoczesny silnik EcoMAX o mocy 109 KM, który spełnia przepisy Stage IV / Tier 4f. Maksymalna głębokość kopania to 6,14 m, a maksymalna zdolność załadunku – 4 368 kg.


Popularność modelu sprawia też, że szeroko dostępne są używane części zamienne do koparko-ładowarki JCB 4CX. W serwisie Mascus.pl znajdziesz między innymi elementy hydrauliczne, skrzynie biegów, kabiny i wnętrza, a także silniki oraz osie do koparko-ładowarek JCB 4CX.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona