Liczba ogłoszeń 47

JCB 2cx koparko-ładowarki na sprzedaż

Brytyjska firma JCB specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn budowlanych i rolniczych, a także agregatów prądotwórczych. Wśród jej licznych produktów można znaleźć niezwykle popularne JCB 2CX koparko-ładowarki o napędzie kołowym, najczęściej 4x4. Poniżej dostępne są oferty sprzedaży tego sprzętu, posortowane według kraju pochodzenia. Poszczególne egzemplarze różnią się między innymi datą produkcji, mocą silnika, przebiegiem oraz oczywiście ceną. Duży wybór koparek z Polski i innych krajów świata sprawia, że każdy może znaleźć opcję dopasowaną do swoich oczekiwań użytkowych i możliwości finansowych.


Z pomocą modelu JCB 2CX można wykonywać różnego rodzaju prace w gospodarstwie rolnym, a także prace porządkowe i komunalne. Maszyna wspomoże też na przykład przygotowanie terenu do położenia chodnika lub kostki brukowej. W przypadku zadań, które wymagają zastosowania bardziej zaawansowanego sprzętu, sprawdzą się natomiast większe i mocniejsze JCB 4CX koparko-ładowarki. Wówczas, dobrym wyborem są także JCB 3CX koparko-ładowarki, których w serwisie Mascus jest na sprzedaż aż kilkaset.


Na naszej platformie dostępne są nie tylko używane koparko-ładowarki JCB, ale również oferty innego sprzętu z rynku wtórnego. Nie brakuje na niej produktów takich firm jak Terex, Case, Caterpillar czy New Holland, które mogą różnić się parametrami pracy, wyposażeniem, dodatkowymi udogodnieniami czy potencjalnymi zastosowaniami. Z kompletnym zestawieniem aktualnie dostępnych ofert sprzedaży można zapoznać się przechodząc do kategorii: używane koparko-ładowarki na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona