Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 272

  żurawie na sprzedaż

  Używane żurawie dostępne w serwisie mascus.pl to zarówno urządzenia o bardzo zróżnicowanych parametrach, jak i pochodzące od wielu różnych producentów. Na stronie można znaleźć maszyny wszystkich najważniejszych marek.


  Należy do nich rzecz jasna Hiab (skrót od Hydrauliska Industri AB – nazwy szwedzkiej firmy, która jest jednym z pionierów tego typu urządzeń). Produkowane przez firmę maszyny cieszą się na tyle dużą popularnością i uznaniem, że nazwa marki bywa stosowana jako synonim żurawi w ogóle. Do często spotykanych modeli należą Hiab 166 wyposażony w 5 ramion hydraulicznych i oferujący zasięg w zakresie 13-17 m, a także mniejsze urządzenia 066 i 070.


  Popularne są też używane żurawie marki HMF. Duńska firma ma ponad 70-letnią historię i należy obecnie do liderów w produkcji żurawi samochodowych. Asortyment jest niezwykle szeroki i obejmuje urządzenia o parametrach od 3 do 95 Tm. Polskie ogłoszenia to między innymi model 2220 wyposażony w 2 ramiona hydrauliczne. Żuraw oferuje moment obciążeniowy 190 kNm przy maksymalnym wysięgu 17,2 m. Dostępne są również mniejsze urządzenia takie jak modele 1820 i 1250.


  W serwisie mascus.pl można też znaleźć używane żurawie marki Palfinger. Założona w Austrii firma początkowo produkowała przyczepy rolnicze, wywrotki i nadwozia pojazdów. Od lat 60. XX wieku jest jednak znana z hydraulicznych systemów podnoszenia, załadunku i przeładunku, a szczególnie żurawi. Obecnie ma w ofercie około 150 modeli i jest zdecydowanym liderem na rynku światowym. W Polsce popularny jest choćby model PK 23002 o maksymalnym udźwigu 6 200 kg i wysięgu hydraulicznym 17,1 m.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona