Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 4 140

  Środki transportu Renault na sprzedaż

  W serwisie Mascus można znaleźć szeroki wybór używanych środków transportu Renault, takich jak: używane samochody ciężarowe Renault na sprzedaż, w tym ciężarówki z żurawiem i cysterny, ciągniki siodłowe, samochody dostawcze i vany, kontenery, śmieciarki, wozy strażackie i inne pojazdy dla służb publicznych, autobusy/autokary/minibusy, wywrotki, naczepy, samochody skrzyniowe, samochody chłodnie, samochody osobowe oraz części zamienne (skrzynie biegów, silniki, ramy i zawieszenia) i akcesoria samochodowe. Pojazdy te pochodzą z kraju, są także sprowadzane z zagranicy – głównie z Hiszpanii, Holandii, Czech, Francji, Portugalii, Finlandii, Estonii, Włoch itd.

  Renault to francuski producent samochodów, który rozpoczął swoją działalność w 1899 roku. Jest jedną z najstarszych marek samochodowych. To lider sprzedaży samochodów i innych pojazdów na świecie oraz drugi producent aut. Mimo, że to marka francuska, to tylko 20% produkcji jest realizowana we Francji. Samochody ciężarowe są produkowane pod marką Renault Trucks, która to została powołana do życia w 2002 roku.

  Podstawowe wartości marki Renault to: skuteczność, entuzjazm i innowacyjność. Pojazdy Renault są solidne, wielozadaniowe i funkcjonalne. Samochody dostawcze i ciężarówki są projektowane tak, by spełniać wymagania profesjonalistów, w tym ułatwiać im prowadzenie działalności gospodarczej.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona