Liczba ogłoszeń 37

Kontenery chłodnie na sprzedaż

Kontenery chłodnie służą do magazynowania i transportu wszelkich towarów, które są wrażliwe na zmiany temperatury. Utrzymują żądaną temperaturę ujemną lub dodatnią, dzięki czemu przewożone produkty nie ulegają psuciu. Najczęściej wykorzystuje się je do przewozu artykułów spożywczych (głównie dań gotowych mrożonych, owoców, warzyw, mięsa, nabiału). Ściany kontenerów chłodniczych mają konstrukcję warstwową wypełnioną pianką poliuretanową, również podłoga jest izolowana termicznie – jest wyposażona w aluminiowe profile typu T dostarczające schłodzone powietrze do ładunku. Taka konstrukcja powoduje, że zapewniona jest idealna izolacja towarów od otoczenia zewnętrznego. Agregat chłodniczy podtrzymuje temperaturę w zakresie od -25 do +25°C. Kontenery chłodnie są chłodzone czynnikami chłodniczymi dopuszczonymi do użytku i posiadają wymagane przez prawo certyfikaty PTI. Dostępne są agregaty chłodnicze elektryczne, elektryczno-spalinowe oraz napędzane olejem napędowym.


W serwisie Mascus w sekcji transport można znaleźć wiele ogłoszeń używanych kontenerów chłodni na sprzedaż firm takich jak Carrier, Thermo King i Mercedes Benz.

W kategorii kontenery oprócz kontenerów chłodni dostępne są ogłoszenia używanych kontenerów transportowych, kontenerów magazynowych i zabudów na sprzedaż.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona