Liczba ogłoszeń 185

autobusy miejskie na sprzedaż

W serwisie mascus.pl można znaleźć również używane autobusy miejskie, autokary i mikrobusy. Zagraniczne i polskie ogłoszenia obejmują pojazdy wielu różnych marek przeznaczone do transportu osób.


Najpopularniejszą jeśli chodzi o liczbę ogłoszeń w Polsce jest Iveco – włoskie przedsiębiorstwo należące do koncernu Fiat. Marka jest najbardziej znana z niewielkich samochodów ciężarowych i dostawczych, lecz produkuje też pojazdy dostosowane do przewozu osób. Są to między innymi oferujące po kilkanaście miejsc siedzących i stojących modele Daily (czyli najpopularniejszej serii firmy) w wersji City. Inny, nieco większy autobus to model Kapena Vario Medio na 31 miejsc siedzących.


W serwisie mascus.pl są też używane pojazdy marki Mercedes-Benz. Wśród ogłoszeń zagranicznych często pojawiają się większe autobusy, ale w Polsce znaleźć można najczęściej niewielkie autobusy miejskie z serii Cuby Sprinter, takie jak model 519 City Dolphin, który posiada 14 miejsc siedzących i 12 stojących. Pojazd napędzany jest 3-litrowym silnikiem Diesla o mocy 190 KM.


Na stronie można też znaleźć używane autobusy marki MAN. Są większe to konstrukcje wykorzystywane głównie w miejskim transporcie publicznym. Do popularnych modeli należą autobusy A 78 i NM 223. Pierwszy pojazd ma około 12 metrów długości i posiada do 100 miejsc, w tym od 28 do 42 miejsc siedzących (w zależności od wersji). NM 223 to z kolei najmniejszy z trzeciej generacji autobusów MAN (24 miejsca siedzące i do 80 miejsc w ogóle).

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona