Liczba ogłoszeń 7

Używane kombajny Deutz na sprzedaż

Przeglądaj używane kombajny Deutz ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane kombajny Deutz kliknij na nagłówki kolumn. Aby skorzystać z opcji wyszukiwania kliknij na link używane.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Historia firmy DEUTZ

Firma DEUTZ jest wyznacznikiem jakości produkcji silników. Została ona założona w roku 1864 przez Nicolausa Augusta Otto i Eugena Langena w Kolonii w Niemczech. Dziś DEUTZ ma 130 filii na całym świecie. Firma wykorzystuje technologię silników hybrydowych i na paliwa naturalne DVERT, ponieważ jej priorytetem jest zastosowanie przepisów dotyczących ograniczenia emisji spalin.

DEUTZ jest jednym z najważniejszych samowystarczalnych producentów silników dieslowskich, ale produkuje również sprzęt rolniczy z częściami serwisowymi, takimi jak koła zębate, głowice silnikowe, wentylatory i korbowody. Cechami charakterystycznymi produktów DEUTZ są niezawodność i prosta obsługa.

Czym są używane kombajny DEUTZ i do czego służą?

Używane kombajny DEUTZ są maszynami rolniczymi wysokiej jakości służącymi do zbioru zbóż, na przykład pszenicy, kukurydzy, żyta czy soi. Akcesoria do kombajnów, takie jak ruchome głowice, pozwalają na wykorzystywanie tych maszyn do różnego rodzaju zadań.

Ponadto maszyny te wyposażone są w elementy pozwalające na kompensację nachylenia zbocza, co pozwala uzyskać dokładne zbiory również na pochyłej powierzchni. Używane kombajny DEUTZ wykorzystują różnorodne części, takie jak tłoki obrotowe, koła zębate i korbowody. Typowy projekt kombajnu zakłada umieszczenie z przodu urządzenia tłoka obrotowego, co pozwala na selekcję ziaren, podczas gdy pozostała część maszyny oddziela ziarno od słomy.

Mechanizm tłoka obrotowego wykorzystuje ruch wirowy, co pozwala na szybszy zbiór plonów przy jednoczesnej selekcji ziaren. Warto również podkreślić, że zastosowanie technologii opracowanych przez firmę DEUTZ pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz emisji spalin do atmosfery, co jest korzystne i dla kupującego, i dla środowiska naturalnego.