Wyszukiwanie używanego sprzętu

Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1

  Używane maszyny rolnicze Agrip na sprzedaż

  Firma Agrip to zaufany sprzedawca maszyn rolniczych – nowych i używanych, oraz części zamiennych i oryginalnych. W szerokiej ofercie znajdują się liczne modele maszyn. Wśród tych, które cieszą się największa popularnością są akcesoria do ładowaczy czołowych Agrip BALE GRABS / BALE CLAMP .

  Ten wyprodukowany w 2017 osprzęt służy do podnoszenia belek. Został zaprojektowany tak, aby ułatwić transportowanie, sortowanie, ładowanie i rozładowywanie. Innym popularnym akcesorium do ładowaczy czołowych jest model Agrip 1200 UNIVERSAL BUCKET.

  To niezastąpiona łyżka na żwir i piasek. Warto też zwrócić uwagę na Agrip 1250MM CROCODILE MANURE FORKS . Te wyprodukowane w 2017 roku widły do obornika są dostępne w ofercie w różnych rozmiarach.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona
  • Agrip FRONTLADER TOP OFFER FRONT LOADER BEST SELLER IT 1, 2018, Ładowacze i koparki czołowe

   Agrip FRONTLADER TOP OFFER FRONT LOADER BEST SELLER IT 1Stan (1-5): 5, Gwarancja: 12 months, Kraj produkcji: PL, Dodatkowe informacje: Frontloader is an agricultural machine mounted to a farm tractor frame. The machine is used in loading and unloading of transport means such

   Ładowacze i koparki czołowe
   2018
   Polska, Wolsztyn

   13 573 PLN