Linde E80-01/900
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Wózki elektryczne
Marka / model
Linde E80-01/900
Rok produkcji
2018
Przebieg/godziny
1 088 h
Kraj
Holandia
Ocena ogólna
Mascus ID
98DE80A5
CENA
Wybierz walutę
Cena
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
688
Max. Udźwig
8 000 kg
Środek ciężkości
900 mm
Podnoszenie
3 350 mm
Wysokość ze złożonym masztem
3 030 mm
Maszt
Simplex
Kabina
Kabina
Typ ogumienia
Super elastyczny
Silnik
Electric
Wymiary transportowe (DxSxW)
0 x 0 x 3030 mm