Linde E80-01/900
Rok produkcji
2020
Przebieg/godziny
3 376 h
Lokalizacja
Klundert
Kraj
Holandia
Ocena ogólna
1
Mascus ID
3048214F
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
108588
Liczba kół
4
Max. Udźwig
8 000 kg
Środek ciężkości
900 mm
Podnoszenie
4 050 mm
Wysokość ze złożonym masztem
3 370 mm
Maszt
Duplex
Długość wideł
2 400 mm
Skrzynia biegów
Automatic
Napięcie akumulatora
80 V
Waga transportowa
15 989 kg
Dodatkowe wyposażenie
Dodatkowe informacje
ID NUMBER: 108588 AIR CONDITIONING MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E80-01/900 SERIAL NUMBER: 0209 YEAR OF CONSTRUCTION: 2020 ENGINE: Electric OPERATING HOURS: 3376 TRANSMISSION: Automatic LIFT CAPACITY: 8000kg MAST: 2 stages LIFTING HEIGHT: 4050mm THE HEIGHT OF THE LOWERED MAST: 3370mm LENGTH OF THE FORKS: 2400mm ATTACHMENTS: Side shift and fork positioner TIRES TYPE: Solid, good = More information = Year of manufacture: 2020 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information