Linde E80-01/900
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Wózki elektryczne
Marka / model
Linde E80-01/900
Rok produkcji
2019
Przebieg/godziny
17 389 h
Kraj
Holandia
Ocena ogólna
Mascus ID
28C1F390
CENA
Wybierz walutę
Cena
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
705
Max. Udźwig
8 000 kg
Środek ciężkości
900 mm
Podnoszenie
4 450 mm
Wysokość ze złożonym masztem
3 610 mm
Maszt
Simplex
Kabina
Kabina
Typ ogumienia
Super elastyczny
Silnik
Electric
Wymiary transportowe (DxSxW)
0 x 0 x 3610 mm